Wypożyczania wózków widłowych PATREX dostarcza wysokiej jakości rozwiązania tam, gdzie są aktualnie potrzebne zapewniając korzystne warunki najmu, zarówno w trybie wynajmu krótko-, jak i długookresowego. Dysponujemy niezwykle zróżnicowanym parkiem maszynowym, w ramach którego możemy udostępnić klientowi wózek magazynowy dowolnego typu. Nasze wózki widłowe charakteryzują się szerokim spektrum parametrów użytkowych, co umożliwia bezkompromisowy dobór urządzenia pod konkretne zadanie.

 

Wynajem krótkookresowy

Wynajem krótkookresowy wózków widłowych jest usługą skierowaną do klientów, którzy nie pracują z wózkami magazynowymi na co dzień. Zaletą usługi jest możliwość wypożyczenia dowolnego wózka, także paleciaka ręcznego lub elektrycznego już do jednej godziny. To także doskonała alternatywa dla przedsiębiorstw planujących modernizację parku maszynowego, które chcą przetestować urządzenia różnych producentów przed podjęciem decyzji zakupowej.

 

Wynajem długookresowy

Wynajem długookresowy wózków widłowych to usługa, którą kierujemy do przedsiębiorstw zainteresowanych co najmniej kilkumiesięcznym korzystaniem z wynajętego urządzenia. Oferta jest tu tak skonstruowana, żeby zapewnić najemcy jak najbardziej korzystne warunki najmu w dowolnej perspektywie czasu. Wynajem długookresowy to najlepszy wybór w przypadku małych i średnich przedsiębiorstw oraz firm, które sezonowo mają zwiększone zapotrzebowanie na urządzenia transportu wewnętrznego. Dodatkowym atutem usługi jest możliwość jej wzbogacenia o serwis wózków widłowych w cenie.

 

Urządzenia zastępcze w ramach umowy serwisowej

Przestoje i opóźnienia spowodowane awarią wewnątrz systemu transportu wewnętrznego mogą się wiązać z dużymi stratami finansowymi. Dlatego Klientom, którzy powierzyli naszemu serwisowi obsługę serwisową wózków widłowych oferujemy urządzenia zastępcze na czas trwania naprawy. Warunki najmu urządzeń zastępczych uzależnione są od podpisanej umowy serwisowej.

 

Wypożyczalnia wózków widłowych – województwo mazowieckie

Jako wypożyczalnia wózków widłowych oferujemy możliwość wynajmu urządzenia wraz z transportem. Usługi transportowe świadczymy na terenie całego województwa mazowieckiego, dostarczając wynajęte wózki do dużych miast, takich jak Warszawa i niewielkich miejscowości, takich jak Grzywiczówka czy Prażmów.

Klientów spoza województwa mazowieckiego zapraszamy do siedziby wypożyczalni wózków widłowych PATREX w Belsku Dużym. Wspólnie z pewnością ustalimy dogodne warunki wynajmu oraz transportu urządzeń.