serwis wózków widłowych warszawa

Serwis wózków widłowych

Serwis wózków widłowych (naprawy jednostek napędowych (silniki i skrzynie), skrzynie, mosty, maszty, pompy hydrauliczne itp.)

serwis wózków widłowych

Serwis wózków elektrycznych

Serwis wózków elektrycznych (naprawy silników jazdy i podnoszenia, maszty, pompy hydrauliczne, elektronika itp.)

Serwis paleciaków ręcznych oraz elektrycznych

Wymiana cięgna w dyszlu, regulowanie zaworów, wymiana uszczelnień, wymiana lub uzupełnienie oleju

serwis wózków elektrycznych

Przeglądy UDT

Przeglądy wózków widłowych do Urzędu Dozoru Technicznego, okresowe przeglądy wózków

Lakierowanie

Oferujemy lakierowanie nadwozia wózków widłowych, usuwanie korozji, zabezpieczanie podwozia

Montaż ogumienia

Oferujemy montaż ogumienia do wózków widłowych spalinowych oraz elektrycznych

Przeróbki

Wykonujemy przeróbki dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta

Transport

Oferujemy transport wózków lawetą do 10T

Serwis wózków widłowych

Od 2007 roku „PHU PATREX” działa aktywnie jako serwis wózków widłowych, który stale poszerza zakres oferowanych usług serwisowo-naprawczych. Poprzez stałe poszerzanie portfolio naszych usług staramy się jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby użytkowników wózków widłowych, których urządzenia eksploatowane są w bardzo różnorodnych warunkach pracy.

Serwis wózków widłowych PATREX powstał na bazie wieloletniego doświadczenia firmy w branży oferującej wózki transportowe różnych marek. To bardzo dobra znajomość tej branży oraz dostępnych produktów do dziś pozwala nam dostarczać wysokiej jakości usługi serwisowe, które realizujemy również jako profesjonalny serwis wózków elektrycznych oraz serwis paleciaków.

W ramach oferowanych usług realizujemy naprawy jednostek napędowych wózków spalinowych, kompleksowy serwis wózków elektrycznych, serwis paleciaków ręcznych i elektrycznych, a także usługi związane z dostosowywaniem sprawnych urządzeń do indywidualnych potrzeb klienta. Usługi serwisowe świadczymy w ramach jednorazowej pomocy doraźnej oraz stałej obsługi serwisowej. Klientów zainteresowanych skorzystaniem ze stałej obsługi serwisowej uprawniającej do korzystania z urządzeń zastępczych  zapraszamy od szczegółowego zapoznania się z ofertą naszego serwisu wózków widłowych.

 

Serwis wózków elektrycznych z dojazdem

Wiemy jak duży problem może stanowić transport niesprawnego wózka widłowego do serwisu, dlatego gros pomniejszych usterek usuwamy bezpośrednio w miejscu eksploatacji unieruchomionego urządzenia. W przypadku poważniejszych awarii zapewniamy transport niesprawnego wózka do siedziby serwisu, gdzie jest on naprawiany lub modernizowany zgodnie z życzeniem klienta. W siedzibie serwisu wykonujemy również usługi lakiernicze i wulkanizacyjne.

Obszarem naszego działania jest województwo mazowieckie. Dojeżdżamy do przedsiębiorstw zlokalizowanych na terenie wszystkich miast, zarówno dużych jak Warszawa, jak i nieco mniejszych jak Radom.

 

Wynajem urządzenia zastępczego

Unieruchomiony wózek widłowy to poważny problem, który może wpłynąć na całkowity paraliż systemu transportu wewnętrznego w przedsiębiorstwie. Dlatego obok usług serwisowych Naszym Klientom oferujemy również wynajem wózków widłowych. Usługi wynajmu świadczymy zarówno w ramach stałej umowy serwisowej, jak i w ramach oddzielnej usługi najmu. Korzystając z wysokiej jakości urządzeń zastępczych, które każdorazowo dobieramy adekwatnie do zapotrzebowania Nasi Klienci nie odczuwają negatywnych skutków awarii przez cały okres naprawy unieruchomionego pojadu.